![](https://nikifc.gr/wp-content/uploads/2022/11/Squad-List-1.jpg)
Η αποστολή για Ηρακλή
Η ομάδα μας ολοκλήρωσε την προετοιμασία της για το ματς με τον Ηρακλή (29/1. 14.45), στο πλαίσιο της αναμέτρησης για τη 13η αγωνιστική του Α’ Ομίλου της Betsson Super League 2.
Αναλυτικά η αποστολή:
Μπάγιτς, Μπουργάνης, Τοπαλίδης, Κάσσος, Δημητρίου, Παναγιωτίδης, Ανδρέου, Γρομητσάρης, Αναστασίου, Δεληζήσης, Κυριακίδης, Τσουκαλάς, Γαβριηλίδης, Ολαϊζόλα, Κριμιτζάς, Μιλούνοβιτς, Μιράντα, Ροχάνο, Σιαφά, Τζιώρας